Prihlásenie

ADATA uvádí stylové a všestranné Sync & Charge Lightning kabely

ADATA uvádí stylové a všestranné Sync & Charge Lightning kabely

Společnost ADATA Technology uvádí sérii MFi certifikovaných Apple Sync & Charge Lightning kabelů pro bezproblémovou komunikaci, synchronizaci a nabíjení zařízení iPhone, iPad a iPod. Až 100 cm dlouhé kabely nabízejí kromě stylového designu také kvalitní vodiče, které podporují nabíjení 2.4A pro rychlejší dobití baterií a jsou kvalitně zpracovány také pro eliminaci elektromagnetického rušení. ADATA také přichází s verzí 2v1, kde kombinuje konektory rozhraní Lightning s microUSB.

 

MFi-certifikované a módně stylové

Sync & Charge Lightning kabely mají oficiální certifikát Apple “Made for iPhone / iPod / iPad”, což znamená bezproblémové použití s ​​Apple zařízeními s cílem zajistit rychlou, spolehlivou a efektivní synchronizaci mezi zařízeními, stejně jako bezpečné a rychlé dobíjení. Dostupné jsou v různých barvách, což umožňuje výběr dle osobního stylu uživatele. K dispozici budou černá, bílá, modrá, růžová, ale i zlatá, stříbrná a titanová varianta. Verze 2v1 kombinující Lightning a microUSB bude dostupná v bílé barvě. Široký výběr barev také umožní uživatelům najít tu nejlepší barvu pro vlastní zařízení.

 

Vysoce kvalitní materiály uvnitř i venku

Sync & Charge Lightning kabely využívají speciální 24AWG (American Wire Gauge) měděné vodiče, které zvládnou 2.4A proud. Díky tomu se zkracuje čas a zvyšuje se efektivita při dobíjení zařízení. Kvalitní vnitřek kabelů je důležitý i pro spolehlivý přenos dat, delší životnost a bezpečí všech zařízení. Použité prémiové materiály kolem samotných vodičů mají vícevrstvou konstrukci na minimalizaci potencionálních elektromagnetických interferencí (EMI) a jiných škodlivých emisí. Kabely jsou vysoce elastické a lze je smotat bez poškození vnitřních vodičů, což prodlouží jejich životnost.

 

Extra-výhodné 2v1

Bílá verze 2v1 obsahuje zabudovaný microUSB adaptér, který umožní použití kabelu s Apple zařízeními stejně tak jako s Android kompatibilními zařízeními, popřípadě různými dalšími doplňkovými periferiemi. Zajistí téměř univerzální pokrytí napříč všemi mobilními zařízeními v luxusním provedení a precizní kvalitě pro nejširší možné využití.

 

Nehlasované
ADATA uvádí stylové a všestranné Sync & Charge Lightning kabely